Liam heeft het talent: De Beeldorganisator!

 

 

 

 

 

Deze week staat het talent van de beeldorganisator centraal. Liam uit groep 1c heeft het talent van de beeldorganisator.

“Ik speel graag in de keuken, dan maak ik pizza. De pizza geef ik aan ‘klanten’. Dat zijn mijn ouders en mijn familie. Soms doe ik dit met de klei die ik thuis heb.

Ik speel ook graag samen met Lego. Dan bouwen we samen een huis. Dat vind ik echt leuk. Ik pak een plankje en daarop bouw ik een muur en het dak.”

“Liam is goed in het realiseren van zijn fantasieën. Als er leerlingen in bijvoorbeeld de bouwhoek spelen, wil Liam ook graag meedoen. Liam geeft graag tips of aanwijzingen om het spel van de andere kinderen nog interessanter te maken.

In de kring bedenkt Liam goed wat hij precies wil zeggen. Als hij dan heeft nagedacht, geeft hij zijn antwoord.”
  Aldus de leerkracht van Liam.