Eerste MR-vergadering

 

 

 

In het Nederlandse onderwijs is een medezeggenschapsraad (MR) verplicht. De MR bestaat uit personeel en ouders. Zij beslissen o.a. mee over onderwijsinhoudelijke keuzes en over de besteding van de vrijwillige ouderbijdrage.

Op de Waalse school bestaat de MR uit: dhr. Boogaard, dhr. Popelier (secretaris), dhr. de Bruijn en mw. de Regt (voorzitter).

Naast personeel hebben wij ook een aantal ouders in de MR: dhr. Hammouche (6a), mw. Maatsen (4b, 5b), mw. Tuijn – van Mannekes (2b, 8b) en mw. Rahmouni (3b).

De vergadering van 20 september stond in het teken van het nieuwe schooljaar. Er is o.a. gesproken over de focus voor het schooljaar ’24 – ’25, de opbrengsten van de Fancy Fair, de nieuwe functie van dhr. Boogaard en mw. Dröge als brugfunctionaris en een aantal overige huishoudelijke mededelingen.

Tijdens de volgende MR vergadering zal er gesproken worden over de stand van zaken m.b.t de ouderraad en de Kinderboekenweek.