Thema afsluiting in groep 1 en 2
Maandag 7 november hebben de groepen 1 en 2 het thema ‘Sil en de appelpluk’ afgesloten. Het thema stond in het teken van de herfst.
De afgelopen weken hebben de leerlingen woorden geleerd, gerekend met kastanjes en werkjes mogen maken omtrent het thema. Zo hebben de leerlingen spinnenwebben gemaakt en eekhoorntjes.
De groepen 1 hebben tijdens de afsluiting de themawoorden herhaald en geleerd om dit toe te passen. Aan het eind mochten de leerlingen een appel inkleuren en een aangeleerd liedje zingen.
De groepen 2 hebben met constructiematerialen paddenstoelen mogen bouwen en hebben deze in de juiste volgorde van smal naar breed gelegd.
Het was een gezellige en leerzame afsluiting.
Maandag 14 november start het thema ‘Het huis van…’ Dit thema staat (natuurlijk) geheel in het teken staat van Sinterklaas en Kerst.